Upravit stránku

GZ Loděnice - pokládka 1.díl

Milí čtenáři, dnes Vám představujeme 1. díl minisérie z pokládky podlahových krytin v GZ Loděnici. Společně s námi se podíváte do naší "kuchyně" a budete mít tak možnost sledovat, jak vznikají krásné prostory přímo ze zákulisí! V 1. díle se tedy podívejte, jak taková podlaha vypadá, když dorazíme na místo. 

Pokládka koberců pro kanceláře Chrášťanech

Jsme rádi, že Vám můžeme představit další povedenou pokládku koberců značky Forbo. Dnes se podíváme do Chrášťan do kancelářských prostor zázemí nového skladu společnosti Alza. V galerii uvnitř příspěvku můžete porovnat, jak prostor vypadal před naším nástupem a následně, jak se nám práce podařila.
Předání daru pro Prosaz

Pomoc Prosazu 2021

S organizací PROSAZ, která se zaměřuje především na pomoc zdravotně hendikepovaným, jsme opět navázali spolupráci a domluvili se na dalším daru v podobě kvalitní podlahové krytiny značky Forbo. Předání proběhlo přímo v areálu rekreačního střediska Líchovy, kde bude také podlaha využita.

P3 Park Nýřany s novými koberci

Po kratší pauze jsme tu pro vás s novou aktualitou! Sice jsme se v listopadu trochu odmlčeli, ale to jen proto, že jsme měli plno práce. A nyní nám dovolte vám trochu té práce ukázat! Pro dnešek jsme vybrali ukázku realizace pokládky vpichovaných koberců na objektu P3 Park Nýřany.

Rekonstrukce dřevěné podlahy

Naším denním chlebem je pokládka nových podlahových krytin a to jak koberců tak i vinylu. Nicméně abychom neupadli do stereotypu, občas si okořeníme naší práci také něčím jiným. Pro dnešek Vám chceme ukázat právě takové "koření" a to v podobě rekonstrukce starší dřevěné podlahy - konkrétně parket!

Zátěžové koberce a vinylové podlahy Forbo

Dokončujeme pokládku podlah v zázemí nového objektu Kampi Office Hodonín. Koberce jsou použity pro kancelářské prostory s vysokou denní zátěží a vinylové podlahy pro jídelnu, která bývá namáhána chůzí, vlhkostí, zbytky jídel a pití a je to tedy skutečná prověrka kvality. Prohlédněte si nabídku koberců Forbo Markant i vinylové podlahy Forbo Surestep.