Upravit stránku

GZ Loděnice - pokládka 1.díl

Milí čtenáři, dnes Vám představujeme 1. díl minisérie z pokládky podlahových krytin v GZ Loděnici. Společně s námi se podíváte do naší "kuchyně" a budete mít tak možnost sledovat, jak vznikají krásné prostory přímo ze zákulisí! V 1. díle se tedy podívejte, jak taková podlaha vypadá, když dorazíme na místo. 
Ochutnávka

Ochutnávky v Gradusu - soutěž

Ač se zdá, že Vánoce jsou ještě v nedohlednu, my se na Vás, obchodní přátelé, už pečlivě připravujeme a osobně testujeme, co bychom Vám chtěli letos nadělit pod stromeček :-) V naší zasedačce jsme tak pilně ochutnávali x druhů čokolád a vín. A na co se můžete letos těšit? Podívejte se v dnešním příspěvku!

Pokládka koberců pro kanceláře Chrášťanech

Jsme rádi, že Vám můžeme představit další povedenou pokládku koberců značky Forbo. Dnes se podíváme do Chrášťan do kancelářských prostor zázemí nového skladu společnosti Alza. V galerii uvnitř příspěvku můžete porovnat, jak prostor vypadal před naším nástupem a následně, jak se nám práce podařila.

Ochrana proti pádu a stínění

Jak již napovídá nadpis, dnes bude řeč o dalším doplňku k pásovému světlíku a to jak s funkcí ochrannou tak stínící! Jedná se o mříž-síť, která ochrání jednak osoby pohybující se na střeše proti propadnutí a jednak samotný světlík před přírodními živly, jako jsou třeba kroupy. A zároveň poskytne prostoru pod světlíkem stín, tolik potřebný zejména v letních parních dnech. 
Přerušený tepelný most

Co je to přerušený tepelný most?

Co naplat! Léto a sezóna dovolených je, zdá se, za námi a zatímco nám bledne opálení, vrháme se po hlavě do úkolů, které jsme během léta nestihli. Září vnímáme samozřejmě také jako začátek školního roku a proto i náš první poprázdninový příspěvek bude lehce poučný! Co to vlastně znamená, dočteme-li se, že daný světlík má profil "s přerušeným tepelným mostem"? To se dozvíte v dnešním příspěvku.
Předání daru pro Prosaz

Pomoc Prosazu 2021

S organizací PROSAZ, která se zaměřuje především na pomoc zdravotně hendikepovaným, jsme opět navázali spolupráci a domluvili se na dalším daru v podobě kvalitní podlahové krytiny značky Forbo. Předání proběhlo přímo v areálu rekreačního střediska Líchovy, kde bude také podlaha využita.
Transport světlíku

Jak převážíme světlíky

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se vlastně světlíky převážejí na místo určení? Dnes máme 1.7., tedy první prázdninový den, a tak jsme se rozhodli náš příspěvek vést v trochu odlehčeném duchu :-) Jistě, na větší stavby nám světlíky doveze kamion, ale pokud zboží není takové množství, aby nám ho odvezli profíci, musíme si poradit sami, což občas vzbuzuje údiv kolemjdoucích!

Systém stínění "The Dome Screen"

Z minulého týdne již máme představu, jak se takový pásový světlík postupně montuje a jak se ve výsledku krásně vyjímá na střeše a dělá svému majiteli pouze radost. Jenže, co když to nestačí? Co když je toho slunce ve výsledku až moc a my potřebujeme světlík trochu zastínit? S tím nám pomůže systém stínění "The Dome Screen"!
pásový světlík

Montáž pásového světlíku od A po Z

Dnes Vám chceme především pomocí fotografií přiblížit, jak vypadá taková postupná montáž pořádného pásového světlíku. Při rozměru 6 x 18 m to opravdu není žádný drobeček! Jak se to naší šikovné montážní partě povedlo, uvidíte uvnitř příspěvku!