Upravit stránku

Komerční vinyly Eternal

S radostí Vám představujeme další z řady nově přibývajících podlahových krytin do našeho sortimentu. Heterogenní vinylové podlahy Eternal obsahují 0,7 mm tlustou nášlapnou vrstvu, zajišťující dlohotrvající odolnost ve vysoce frekventovaných prostorách. 

Zastřešení myčky světlíkem

Když nám přišel dotaz, zda umíme dodat zastřešení na budoucí samoobslužnou myčku aut, řekli jsme: ANO!

Ocelová konstrukce byla dle výkresů přesně připravená, detaily osazení byly domluveny před montáží, a tak už nebyl žádný problém osadit obloukový světlík s výplní z polykarbonátových desek. Rozměr světlíku je 5,6 x 23,5 m a vejdou se pod něj čtyři mycí boxy včetně zázemí technologie.

Homogenní vinyl Forbo Sphera

V roce 2019 se chystáme postupně rozšiřovat sortiment nabízených podlahových krytin. Mezi nimi vyniká kupříkladu nová homogenní vinylová podlaha Forbo Sphera, která je extrémně odolná proti poškození, nabízí vysoké hodnoty LRV a množství sytých odstínů a je velmi šetrná k životnímu prostředí.

Rekonstrukce světlíků

V záplavě realizací dodávek a montáží světlíků u novostaveb skladových a výrobních hal, administrativních komplexů a moderní výstavby rodinných domů si vždy najdeme čas i na rekonstrukce starých, nefunkčních a poškozených bodových světlíků, které jsou již nevyhovující pro užívání.

Zvukový útlum obloukových světlíků

Dotazy našich zákazníků jsou stále častěji směřovány ke zvukovému útlumu obloukových světlíků. Požadavky se zvyšují, a tak přicházíme s výrobkem, který je kombinací dutinkového a plného polykarbonátu.

Realizace pochozích světlíků

Právě dokončujeme realizaci pochozích světlíků na obytném spolku v Praze na Střížkově. V nejbližší době Vám přineseme fotky z realizace toho díla.

Jedná se o světlíky zasklené izolačním trojsklem Ug = 0,5 W/m2K, Uw = 0,7 W/m2k. Zvuková neprozvůčnost dosahuje 34 dB. Okna splňují nejvyšší, 5. třídu odolnosti proti nárazu.