Upravit stránku

Realizace kruhových prosklených světlíků

Právě jsme dokončili realizaci kruhových světlíků na rodinném domě na jižní Moravě. Kruhové světlíky se dodávají v různých rozměrech s izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Izolační sklo lze dodat také v protislunečním provedení, tak jako lze vidět na realizovaných světlících.

Požární odvětrání CHÚC typu A

Dle české požárního kodexu norem řady ČSN 73 08xx, je nutné navrhovat do chráněných únikových cest požární odvětrání. Jednou z možností odvětrání CHÚC typu A je přívodním otvorem v nejnižším místě CHÚC a odvodním otvorem v nejvyšším místě CHÚC.

Vinylové podlahy v MŠ Stříbro

Do mateřské školky ve Stříbře jsme dodali vinylové podlahy, čistící zóny a technickou podporu kladečské firmy. Výběr barevnosti a typů materiálů zpracoval atelier XTOPIX architekti s.r.o., který mimo jiné pracoval i s materiály na schodištích, zvýšených soklech parapetů atd.
Doufáme, že se dětem v nové mateřské školce bude nadmíru dařit!

Pultové pásové světlíky s izolačním dvojsklem

V březnu roku 2019 jsme dokončili realizaci 2 ks pultových pásových světlíků s izolačním dvojsklem. Jedná se o pásové světlíky, vyrobené na zakázku, vhodné do reprezentativních prostorů jako výjimečný designový prvek.

Vodivé podlahoviny Colorex

Nyní Vám představujeme novinku mezi vodivými podlahami. Kolekce Colorex je speciálně navržena k redukci statického výboje v citlivých oblastech jako jsou čisté provozy, operační sály a elektronický průmysl.

Obloukové světlíky v ZOO

Právě jsme dokončili montáž obloukových střešních světlíků v podobě THERMO se sendvičovou deskou tloušťky 30 mm. Jedná se o světlíky v provedení se vzduchovou mezerou a s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi, které lze použít takřka kamkoliv. Třeba jako v našem případě i do nově budovaného pavilonu žiraf v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem.

Realizace bodových a pásových střešních světlíků

V současné době pro našeho významného zákazníka realizujeme bodové a pásové střešní světlíky na skladovací a administrativní hale o půdorysu cca 60 x 90 m. Na střeše objektu se nachází množství bodových střešních světlíků essertop® v provedení 3-vrstvé kopule, dále obloukové pásové světlíky s přerušeným tepelným mostem s PC 16 mm, které díky tomuto zasklení dosahují výborných tepelně izolačních vlastností a současně světelné propustnosti. Na administrativní části se potom nachází ploché světlíky s izolačním dvojsklem, které tvoří výborný designový prvek. Konec realizace se odhaduje na léto 2019.