Upravit stránku
Nový kopulový světlík

Rekonstrukce světlíku v rodinném domě

Čas letí, jako zběsilý a vybavení bytů a domů stárne. Ať už chceme či nechceme, časem musí docházet k jistým výměnám a rekonstrukcím a tak tomu je i u dnešní aktuality. Podívejte se s námi, jak jsme si poradili s výměnou střešního světlíku v rodinném domě.

 

Realizace žaluziových střešních klapek

Nový rok 2021 je před námi a my se naposledy ohlédneme po tom starém, trochu netradičním, roce 2020. Co nás čeká, nevíme, doufáme ale (jako asi všichni), že nás čeká veselejší a po všech stránkách optimističtější rok než ten předchozí. Tak tedy ještě jednou se ohlédněme za rokem 2020, na realizaci žaluziových střešních klapek, dokončenou na podzim.

P3 Park Nýřany s novými koberci

Po kratší pauze jsme tu pro vás s novou aktualitou! Sice jsme se v listopadu trochu odmlčeli, ale to jen proto, že jsme měli plno práce. A nyní nám dovolte vám trochu té práce ukázat! Pro dnešek jsme vybrali ukázku realizace pokládky vpichovaných koberců na objektu P3 Park Nýřany.

Obloukové pásové světlíky v provedení IR CONTROL

Pro dnešní listopadový příspěvek Vám představujeme ne moc známý druh provedení zasklení - tzv. IR CONTROL, jehož předností jsou především vynikající tepelně-technické vlastnosti, což jistě ocení každý z nás. V našem příspěvku se můžete podívat na reálné fotky z naší nedávno dokončené akce.
Žaluziová klapka pro odvod kouře

Žaluziová klapka pro odvod kouře

Žaluzie zná většina obyvatel pouze z dovolené v jižních zemích jako příjemnou ochranu proti ostrému rannímu slunci. My bychom Vám rádi předvedli i jiné druhy žaluziových klapek, které slouží paradoxně jako prosvětlení prostoru a zejména jako ochrana proti kouři. 

Světlík s požární odolností

V rámci požárně bezpečnostního řešení může být projektantem navrhovaný světlík, který bude zabraňovat šíření požáru. V dnešním příspěvku bychom Vám rádi přiblížili vlastnosti požárních světlíků, které ideálně doplňují celkové protipožární řešení Vaší stavby.
světlík v záři slunce

Realizace obloukových světlíků

Podzim se s námi pomalu loučí, ale my i tak pracujeme na 100%. Rádi bychom Vám představili další pěknou realizaci obloukových světlíků. Podívejte se na naší galerii, jak to našim světlíkům sluší v záři podzimního slunce.