Upravit stránku

Gradus znovu sponzoruje!

Léto nám pomalu mává na rozloučenou a tak, když se ohlédneme za našimi letními aktivitami, vzpomínáme nejen na pracovní úspěchy v odvětví střešních světlíků a podlahových krytin, ale i na volnočasové aktivity spojené s naší firmou. Jsme hrdí sponzoři automobilového závodníka Zbyňka Stacha, který se svým věrným vozem Peugeot 206 S16 sbírá jeden úspěch za druhým!

Bluecoif - nová nabídka bodových světlíků

Díky naší exkluzivní smlouvě s německou firmou ESSERTEC GmbH, která je součástí skupiny ADEXSI, máme možnost Vám nabídnout sortiment ostatních spřátelených firem v rámci této skupiny. Pro dnešek Vám chceme ukázat francouzskou kvalitu a to bodový světlík Bluecoif od společnosti BLUETEK!

Rekonstrukce dřevěné podlahy

Naším denním chlebem je pokládka nových podlahových krytin a to jak koberců tak i vinylu. Nicméně abychom neupadli do stereotypu, občas si okořeníme naší práci také něčím jiným. Pro dnešek Vám chceme ukázat právě takové "koření" a to v podobě rekonstrukce starší dřevěné podlahy - konkrétně parket!

Proměna starého sedlového světlíku na obloukový

Dnes máme to štěstí Vám nabídnout spíše než textovou novinku takový obrázkový komiks aneb jak se to dělá :-) Výjimečně si kolegové při realizaci také vzpomněli a celý proces nafotili! V naší galerii si můžete prohlédnout, jak vypadala střecha s původními sedlovými světlíky, částečně průběh montáž nových obloukových světlíků a konečný pohled na zdařilé dílo. Pokud se chcete dozvědět více o obloukových světlících, klikněte zde a nebo nám zavolejte!

Zátěžové koberce a vinylové podlahy Forbo

Dokončujeme pokládku podlah v zázemí nového objektu Kampi Office Hodonín. Koberce jsou použity pro kancelářské prostory s vysokou denní zátěží a vinylové podlahy pro jídelnu, která bývá namáhána chůzí, vlhkostí, zbytky jídel a pití a je to tedy skutečná prověrka kvality. Prohlédněte si nabídku koberců Forbo Markant i vinylové podlahy Forbo Surestep.

střešní světlík a zároveň výlez na střechu

Nové trendy vznikají ve všech odvětvích a stavebnictví samozřejmě není výjimkou. Aktuální požadavky pro bytovou výstavbu se kloní k takovému typu střešního světlíku, který lze zároveň použít i jako výlez na střechu. A proč tomu tak je? To se dozvíte v našem dnešním příspěvku!

Forbo Surestep R10 Liberec

S nadšením Vám představujeme další úspěšnou realizaci pokládky podlahových krytin v nové továrně v Liberci! Jelikož se jedná o továrnu pro výrobu potřebných materiálů ve zdravotnictví, upřednostnili jsme tuto zakázku před ostatními a jak to dopadlo si prohlédněte v galerii v detailu našeho příspěvku!

Obloukové světlíky na již připravených manžetách

Náš nový příspěvek nejlépe vystihuje známá filmová píseň "Ten dělá to a ten zas tohle". Dnes si dovolujeme Vám představit perfektní spolupráci mezi námi a zákazníkem, kdy sám zákazník dokázal svépomocí připravit manžetu (podsadu) a my jen odborně nasadili obloukový světlík!