Upravit stránku

Příspěvky humanitárním organizacím

Společnost GRADUS s.r.o. již léta hrdě přispívá mnohým dobročinným organizacím a spolkům. Od roku 2013 mezi ně patří také nezisková organizace Člověk v tísni, o.p.s., která se zasazuje o otevřenou, informovanou, angažovanou a zodpovědnou společnost.

Montáž otevíratelných kopulových světlíků

V květnu jsme dokončili stavbu Revitalizace Brownfieldu v Jalovisku u Měnína, kde jsme dodávali 16 ks bodových světlíků včetně manžet a elektromotorů o zdvihu 300 mm. Vše je kontrolováno automatickou jednotkou větru a deště, která v případě nepříznivých povětrnostních vlivů světlíky uzavře.

Sponzorování závodníků

Firma GRADUS s.r.o. již několikátým rokem sponzoruje závodníka Zbyňka Stacha a jeho Peugeot P206 na automobilovém slalomu VLTAVÍN DOOR TROPHY v Panském Týnci. V posledním odjetém kole se pan Stach umístil ve své skupině na 2. místě. Mockrát gratulujeme!

Žaluziová klapka s izolačním dvojsklem LUXLAME

Žaluziová klapka LUXLAME se dodává ve střešní i fasádní variantě. Klapka se primárně používá jako odvod tepla a kouře nebo jako přívod čerstvého vzduchu v systému ZOTK. Klapky se mohou integrovat prakticky do všech typů střešních či fasádních konstrukcí. Zasklení mohou tvořit různé druhy izolačních dvojskel dle požadavků zákazníka.

Instalace kopulových světlíků

V tuto chvíli realizujeme zakázku v Praze, Horních Počernicích. Dodáváme 4 kusy pevných a 4 kusy otevíracích světlíků, které slouží pro odvětrání chráněné únikové cesty (CHÚC typu "A") na schodišti objektu.

RWA dvojklapka – CERTILIGHT – zvuková neprůzvučnost 45dB

RWA dvojklapka CERTILIGHT slouží jako přirozený odvod kouře a tepla a dosahuje zvukové neprůzvučnosti 45 dB. Tato neprůhledná klapka je vhodná např. do divadel, společenských sálů a dalších občanských budov, kde se kladou velké nároky na zvukovou neprůzvučnost objektu. Klapka je tvořena hliníkovými profily s přerušeným tepelným mostem, kde je výplň tvořena izolací.

Nový katalog střešních systémů

Německá firma ESSERTEC GmbH s více než 55letou tradicí si pro Vás letos připravila řadu nových i vylepšených výrobků. V jejich nejnovějším katalogu si můžete prohlédnout novinky z řad bodových a pásových světlíků, střešní vpusti, žaluziové klapky i zařízení pro odvod kouře a tepla. Pokud Vás cokoli zaujme a chcete se zeptat, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Nové webové stránky

Vítejte na našich nových internetových stránkách, které jsme připravili pro Vaše lepší pohodlí a větší přehlednost. Nyní se nemusíte bát prohlížet si naši nabídku na tabletu či mobilním telefonu.