Upravit stránku
Předání daru pro Prosaz

Pomoc Prosazu 2021

S organizací PROSAZ, která se zaměřuje především na pomoc zdravotně hendikepovaným, jsme opět navázali spolupráci a domluvili se na dalším daru v podobě kvalitní podlahové krytiny značky Forbo. Předání proběhlo přímo v areálu rekreačního střediska Líchovy, kde bude také podlaha využita.
Transport světlíku

Jak převážíme světlíky

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se vlastně světlíky převážejí na místo určení? Dnes máme 1.7., tedy první prázdninový den, a tak jsme se rozhodli náš příspěvek vést v trochu odlehčeném duchu :-) Jistě, na větší stavby nám světlíky doveze kamion, ale pokud zboží není takové množství, aby nám ho odvezli profíci, musíme si poradit sami, což občas vzbuzuje údiv kolemjdoucích!

Systém stínění "The Dome Screen"

Z minulého týdne již máme představu, jak se takový pásový světlík postupně montuje a jak se ve výsledku krásně vyjímá na střeše a dělá svému majiteli pouze radost. Jenže, co když to nestačí? Co když je toho slunce ve výsledku až moc a my potřebujeme světlík trochu zastínit? S tím nám pomůže systém stínění "The Dome Screen"!
pásový světlík

Montáž pásového světlíku od A po Z

Dnes Vám chceme především pomocí fotografií přiblížit, jak vypadá taková postupná montáž pořádného pásového světlíku. Při rozměru 6 x 18 m to opravdu není žádný drobeček! Jak se to naší šikovné montážní partě povedlo, uvidíte uvnitř příspěvku!

Pryč s umělým světlem

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik času denně trávíte uvnitř budov? Samozřejmě je tomu jinak v slunné letní dny a jinak v temném zimním období, ale odpověď je vždy podobná – opravdu velmi mnoho času. Oproti létu je na podzim a v zimě čas strávený v uzavřených budovách až o 90 % větší.

Rámeček pro ploché světlíky

Konečně se vrací život zase k normálu a tak můžeme směle vzít obchody útokem a pořídit si něco nového na sebe! A proč tuto radost nedopřát i střešnímu světlíku? Dovolte nám představit nový rámeček pro ploché skleněné světlíky řady Essersky, jehož výhody si přečtete v dnešním příspěvku.
Stínění pro bodový světlík

Nové stínění pro bodové světlíky

Konečně se nám oteplilo a dokonce jsme měli možnost se vystavit slunečním paprskům! Což je po letošní dlouhé zimě vítaná změna. A se slunečním počasí je tematicky propojený výrobek, který bychom Vám chtěli představit - vnější stínění pro bodové světlíky.
pochozí světlíky v Praze

Pochozí světlíky - zdařilá realizace

Po kratší odmlce se hlásíme s novou aktualitou! A jak jinak než s opravdu zdařilou realizací pochozích světlíků, tentokrát v Praze. Prohlédněte si bohatou galerii uvnitř příspěvku a načerpejte inspiraci pro váš projekt!