Upravit stránku

Akce vpusti - víno zdarma

Při odběru nejméně 10 ks střešních vpustí získáte k objednávce jedno kvalitní víno zdarma.
Akce platí do 31.10. nebo do vyprodání zásob.

Žaluziové fasádní klapky

Představujeme Vám mnoha realizacemi prověřené fasádní žaluziové klapky. Tyto klapky se používají pro přirozené požární odvětrání nebo pro běžné denní větrání.

Populární obloukové světlíky

V současné době se nejvíce dodávají střešní obloukové světlíky s přerušeným tepelným mostem THERMO, které dosahují výborných tepelně - technických parametrů.

Dokážeme skloubit dobrý prostup tepla Uw = 1,4 W/m2K a světla 66% například u světlíku s konstrukcí THERMO a  polykarbonátovou deskou tl. 16 mm čirá.

Nové kobercové čtverce Tessera Cloudscape

S radostí Vám představujeme novou kolekci kobercových čtverců s konstrukcí klasické smyčky - Tessera Cloudscape. Tato varianta, inspirovaná mrakovými útvary, nabízí širokou škálu barev od tmavých až po velmi světlé. Nesmírnou výhodou dílců Cloudscape je možnost instalace monoliticky i nesměrově.

Akce vpusti - víno zdarma

Při odběru nejméně 10 ks střešních vpustí získáte k objednávce jedno kvalitní víno zdarma.
Akce platí do 31.10. nebo do vyprodání zásob.

Obloukové světlíky ve Švédsku II

Jak jsme dříve avizovali, realizujeme projekt ve Švédsku, kde se v minulém týdnu rozběhla montáž pásových obloukových světlíků.

Realizace probíhá dle harmonogramu a můžeme se tedy s Vámi podělit o nové fotografie.

Střešní bodové ploché světlíky

Dokončili jsme realizaci bodových plochých světlíků s izolačním sklem. Ploché světlíky lze vyrobit v široké škále rozměrů, čtvercového i obdélníkového tvaru až do rozměru 200x200cm. Světlíky se montují ve sklonu pro snadný odtok vody a pro podpoření samočistícího efektu.