Upravit stránku

Pneumatické ovládání SOZ

V našem sortimentu nabízíme několik druhů ovládání samočinného odvětrávacího zařízení (SOZ). Jedno z těchto ovládání je pneumatické na plyn CO2. Součástí systému jsou jednotlivé požární klapky spojené CO2 tlakovými rozvody a vše je v rámci daného kouřového úseku spojeno do CO2 poplachové stanice.

Akustický vinyl Sarlon

Přemýšlíte-li nad pořizováním kvalitní, designové a především kročejově neprůzvučné podlahy, neuděláte chybu s Akustickým vinylem Forbo Sarlon.
Redukci kročejového hluku oceníte nejen ve školách, nemocnicích, kancelářích, ale i bytových domech a všude tam, kde je odhlučnění žádoucí.

 

Designový světlík KARAT®

essertop KARAT® je novou interpretací tématu plochých světlíků. Při příznivé ceně, redukovaném a mimořádném designu nabízí i jedinečné (světelně) technické přednosti: essertop KARAT® zvětšuje ve srovnání s běžným světlíky světelnou a větrací plochu až na 125 %.

Mříže proti vpádu

V rámci našeho širokého sortimentu bodových a pásových světlíků můžeme v daném projektu dodat i příslušenství v podobě zajištění proti propadnutí osob ze střechy skrz světlíky. Tyto mříže proti propadnutí slouží jako ochrana vpádu v průběhu výstavby objektu, ale samozřejmě také v průběhu provozu objektu např. při servisních pracích na střeše apod.

Kobercové čtverce Tessera Clarity

S radostí Vám blíže představujeme další z řady produktů kobercových čtverců. Tessera Clarity je lepený kobercový čtverec se střiženým vláknem a nízkou gramáží, který kombinuje luxus s komfortem. Dílce o rozměru 50x50 cm nabízí vynikající rozměrovou stálost a úžasný kročejový útlum 28 dB.

Ramenový motor pro denní větrání

Představujeme Vám nový design ramenového motoru pro denní větrání a s funkcí výlezového mechanismu pro střešní světlíky. Nabízí se ve variantě 24 V a disponuje silou až 1000 N.

Realizace kruhových prosklených světlíků

Právě jsme dokončili realizaci kruhových světlíků na rodinném domě na jižní Moravě. Kruhové světlíky se dodávají v různých rozměrech s izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Izolační sklo lze dodat také v protislunečním provedení, tak jako lze vidět na realizovaných světlících.

Požární odvětrání CHÚC typu A

Dle české požárního kodexu norem řady ČSN 73 08xx, je nutné navrhovat do chráněných únikových cest požární odvětrání. Jednou z možností odvětrání CHÚC typu A je přívodním otvorem v nejnižším místě CHÚC a odvodním otvorem v nejvyšším místě CHÚC.