Upravit stránku

Zátěžové koberce a vinylové podlahy Forbo

Právě dokončujeme pokládku podlah v administrativním zázemí nového objektu Kampi Office Hodonín, použité zátěžové koberce Forbo Markant a vinylové podlahy Forbo Surestep. Koberce jsou použity pro kancelářské prostory s vysokou denní zátěží a vinylové podlahy také pro jídelnu, která bývá namáhána, jak chůzí a pohybem nábytku, tak vlhkostí, zbytky jídel nebo nápojů a je to tedy skutečná prověrka kvality materiálu. Prohlédněte si naší nabídku koberců Forbo Markant i vinylové podlahy Forbo Surestep - jistě si najdete tu svojí barvu!

střešní světlík a zároveň výlez na střechu

Nové trendy vznikají ve všech odvětvích a stavebnictví samozřejmě není výjimkou. Aktuální požadavky pro bytovou výstavbu se kloní k takovému typu střešního světlíku, který lze zároveň použít i jako výlez na střechu. A proč tomu tak je? To se dozvíte v našem dnešním příspěvku!

Forbo Surestep R10 Liberec

S nadšením Vám představujeme další úspěšnou realizaci pokládky podlahových krytin v nové továrně v Liberci! Jelikož se jedná o továrnu pro výrobu potřebných materiálů ve zdravotnictví, upřednostnili jsme tuto zakázku před ostatními a jak to dopadlo si prohlédněte v galerii v detailu našeho příspěvku!

Obloukové světlíky na již připravených manžetách

Náš nový příspěvek nejlépe vystihuje známá filmová píseň "Ten dělá to a ten zas tohle". Dnes si dovolujeme Vám představit perfektní spolupráci mezi námi a zákazníkem, kdy sám zákazník dokázal svépomocí připravit manžetu (podsadu) a my jen odborně nasadili obloukový světlík!
bodový světlík otvíravý Bluesteel

Střešní bodové světlíky BLUESTEEL

Pokud uvažujete o instalaci nových bodových světlíků do Vašich průmyslových staveb, rozhodně Vám doporučujeme naší novinku - bodový střešní světlík BLUESTEEL!Nabízíme ho v mnoha variantách - až už jako otvíravý nebo pevný, ve volbě rozměru se nemusíte omezovat, jsme schopni Vám nabídnout třeba i rozměr 200 x 300 cm a to už je něco!

Vinylová podlaha v domácím prostředí

Současná situace nás nutí trávit více času doma, proto jsme se rozhodli Vám ukázat, jak to sluší vinylové podlaze Forbo v domácím prostředí. V kombinaci se sokly z masivního dubu jsme realizovali opravdu vydařenou rekonstrukci původní terasy na tělocvičnu a volnočasové zázemí. Vše se nachází v odpočinkové části rodinného domu a jsme si jistí, že zákazník nyní prostor plně využívá a naše podlaha tento zátěžový test zvládla na jedničku!

 

 

Střešní žaluziové klapky

Střešní žaluziové klapky, jsou alternativním řešením odvodu tepla a kouře z posuzovaného objektu. Výhodou takového řešení je variability zasklení od neprůhledného hliníkového zasklení, přes polykarbonátové zasklení po zasklení izolačním dvojsklem.

Únava, stres? Odpovědí může být nedostatek denního světla

Odhadnete, kolik času trávíte každý den uvnitř budov? Schválně se na moment zamyslete a počítejte. Kdybychom vám otázku položili například v červenci či srpnu, nebylo by výsledné číslo možná tolik alarmující. V průběhu podzimu a zimy ale trávíme v uzavřených prostorách až 90 % svého času. Přirozené denní světlo je přitom pro náš organismus tak důležité. Pojďme se podívat na to, jak ho snadno přivést i do tmavých místností a vyhnout se nadměrnému využívání světla umělého.