Upravit stránku

Nejvyšší kvalita, dostupnost pro všechny

Firma GRADUS s.r.o. se od roku 1994 zabývá prodejem a montáží stavebních výrobků. Zpočátku své existence se věnovala především montáži střešních světlíků a podlahových krytin. Tato činnost byla však díky navázané spolupráci s německou firmou Eternit Flachdach (dnes ESSERTEC GmbH) záhy rozšířena o dovoz střešních světlíků a vpustí. Prodej a montáž střešních světlíků a odvodů kouře a tepla se staly stěžejní činností společnosti.

Od roku 2008 firma GRADUS s.r.o. sídlí v Praze 9 - v Horních Počernicích, ale své služby poskytuje po celé České republice. Vybrané zakázky však byly realizovány i v zemích Evropské Unie (Německo, Slovensko, Švédsko).

S rozšiřujícím se sortimentem došlo v roce 2013 i k rozšíření kancelářských prostor, kde si nyní můžete domluvit osobní schůzku a prohlédnout si vystavené vzorky některých nabízených produktů.

Zájemci o osobní odběr výrobků si mohou po domluvě zboží vyzvednout v našem skladě v Dolních Měcholupech, popřípadě v kancelářích v Horních Počernicích; podlahové krytiny ve skladu DSV ROAD a.s. v Hostivicích.

Nyní naše společnost spolupracuje nejen s předními německými výrobci střešních světlíků ESSERTEC GmbH a INDU-LIGHT GmbH  a švédským výrobcem zátěžových podlahových krytin, FORBO PROJECT VYNIL ABale také s českými výrobci střešních světlíků a dalšími českými a zahraničními subdodavateli, tak aby bylo možno provést veškeré dodávky a montáže v co nejlepší kvalitě za požadovanou cenu, o což se firma G R A D U S, s.r.o. po celou dobu své 25leté historie snaží.

Společnost GRADUS s.r.o. se již od roku 1994 zabývá prodejem a instalací mnoha různých druhů střešních světlíků. Snažíme se držet krok s dobou a novými trendy, proto námi nabízený sortiment pečlivě vybíráme s ohledem na potřeby našich zákazníků. Rodinná atmosféra naší firmy zaručuje individuální přístup a jednání s každým klientem. Nově Vám můžeme poskytnout širokou nabídku bodových, pásových a designových světlíků a světlovodů, specializujeme se též na systémy pro přirozený odvod tepla a kouře a jejich každoroční servis.

 

Bohaté reference

Realizovali jsme stavby pro jedny z největších českých i zahraničních společností. Podívejte se na naše reference.