Upravit stránku
Vinylové podlahy si v posledních letech získávají na oblibě, a to nejen v domácnostech, ale i v komerčních objektech. Zahrnují v sobě ty nejlepší vlastnosti přírodních i syntetických materiálů. Jsou na došlap tiché a pružné. Plovoucí vinylové podlahy z dílců sami snadno složíte i rozeberete.

zVLÁDAJÍ VLHKOST I PODLAHOVÉ TOPENÍ

Podlahy jsou odolné a jejich pokládka i údržba je velmi snadná. Vynikají svou rozměrovou stálostí, neroztahují se, nebobtnají ani nesesychají. Hodí se také do místností s podlahovým topením i do místností se zvýšenou vlhkostí, jako je koupelna či kuchyně. 

Pro vaše realizace můžete využít také naše kobercové čtverce, které vynikají především svoji širokou designovou nabídkou a rychlou instalací.

Vinylové podlahy z dílců

dílcové nebo celoplošné?

Podlahy se vyrábí jako samolepicí, zámkové, s click systémem, s volnou nebo celoplošnou pokládkou. Můžete si do každé místnosti pořídit jinou variantu, nebo zůstat u jednotného stylu. Do místností se zvýšenou vlhkostí a zátěží se spíše hodí celoplošně lepené vinylové podlahy. Dílcové vinyl podlahy jsou skvělou volbou do ložnice, chodby či obývacího pokoje. Pokud ale potřebujete místnosti odhlučnit, prohlédněte si raději naši nabídku akustických vinylových podlah s vysokým kročejovým útlumem. Všechny vinylové podlahy nabízíme v širokém spektrum dekorů s imitací přírodních materiálů, které vzhledově působí velmi příjemně a teple.

Vinylové podlahy ALLURA

Všechny kolekce designových dílců Allura mají své jedinečné vlastnosti, které se liší dle produktových řad od volně položitelných dílců až k pevné alternativě homogenních čtverců pro oblasti s vysokým stupněm zatížení. Dílce Allura přestavují naprosto realistické dřevěné a kamenné dekory.

kategorie: