Upravit stránku

Rekonstrukce světlíků

V záplavě realizací dodávek a montáží světlíků u novostaveb skladových a výrobních hal, administrativních komplexů a moderní výstavby rodinných domů si vždy najdeme čas i na rekonstrukce starých, nefunkčních a poškozených bodových světlíků, které jsou již nevyhovující pro užívání.

Zvukový útlum obloukových světlíků

Dotazy našich zákazníků jsou stále častěji směřovány ke zvukovému útlumu obloukových světlíků. Požadavky se zvyšují, a tak přicházíme s výrobkem, který je kombinací dutinkového a plného polykarbonátu.

Realizace pochozích světlíků

Právě dokončujeme realizaci pochozích světlíků na obytném spolku v Praze na Střížkově. V nejbližší době Vám přineseme fotky z realizace toho díla.

Jedná se o světlíky zasklené izolačním trojsklem Ug = 0,5 W/m2K, Uw = 0,7 W/m2k. Zvuková neprozvůčnost dosahuje 34 dB. Okna splňují nejvyšší, 5. třídu odolnosti proti nárazu.

Mříž proti propadnutí Esserprotect®

V současné době je velmi důležitá bezpečnost osob pohybujících se na stavbě nebo po již realizovaných objektech, kde může dojít k poranění například propadem do otvoru, který tvoří střešní světlík. Rozhodli jsme se, že Vám představíme naši ochranu proti propadnutí Esserprotect®.

Veselé Vánoce 2018

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦
Společnost GRADUS s.r.o. se s Vámi chce pro letošní rok rozloučit a popřát všem svým příznivcům krásné Vánoce plné klidu, pohody a radostných okamžiků a šťastný nový rok.

Těšíme se na Vás opět po novém roce!
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

RWA klapka CERTILIGHT

RWA klapka CERTILIGHT slouží jako přirozený odvod kouře a tepla. Disponuje mnoha variantami instalací od jednoduchých staveb až po složité designové návrhy. Klapku lze dodat v provedení s výplní polykarbonát nebo izolační dvojsklo. Klapka je tvořena hliníkovými profily s přerušeným tepelným mostem.