Upravit stránku
pochozí světlíky v Praze

Pochozí světlíky - zdařilá realizace

Po kratší odmlce se hlásíme s novou aktualitou! A jak jinak než s opravdu zdařilou realizací pochozích světlíků, tentokrát v Praze. Prohlédněte si bohatou galerii uvnitř příspěvku a načerpejte inspiraci pro váš projekt!

Podsady pro pásové světlíky

Dnes máme pro Vás aktualitu týkající se montáže, kterou jsme nedávno dokončili. Zatím se jedná o podsady pro pásové světlíky, které jsme kotvili do železobetonové konstrukce nově tvořeného objektu.

Podpořili jsme děti z Dětského domova v Dolních Počernicích

V Dolních Počernicích, tedy co by "kamenem dohodil" od našich kanceláří, stojí dětský domov, ve kterém v současné době žije skoro 70 dětských duší. Když jsme byli osloveni, jestli bychom Dětský domov nechtěli jakýmkoliv způsobem podpořit, neváhali jsme ani minutu! Protože kdo víc si zaslouží pomoc a podporu, než děti, které za svojí životní situaci nenesou žádnou vinu?
Střešní světlík a sníh

Střešní světlíky a sníh

Sněhu jsme si letos užili až nezvykle hodně, a tak vás, naše zákazníky, chceme upozornit na to, že je určitě dobré, při pravidelných údržbách střešní konstrukce v zimních měsících myslet i na to, aby při větším množství napadaného sněhu došlo k jeho odklizení, jak přímo ze samotného světlíku, tak i v jeho nejbližším okolí.

Gradus pomáhá, kde je potřeba

U nás ve firmě jsme si vědomi, že kolem nás žijí lidé, kteří potřebují pomoci více než ostatní. Díváme se kolem sebe a snažíme se pomáhat, kde si myslíme, že to má smysl. Právě jsme zveřejnili nový obsah na našich webovkách - Podporujeme, kde se dočtete, kam naše pomoc směřuje. Podívejte se, pročtěte si příběhy těch, které jsme podpořili a inspirujte se! Pomáhat má smysl.

Realizace žaluziové klapky výšky 3m

Pro kompletní zařízení odvodu tepla a kouře ve Vašem objektu je žaluziová klapka pomyslnou třešničkou na dortu. Výborně plní svojí funkci a zároveň může skvěle doplnit celkový vzhled stavby. Jak taková žaluziová klapka může vypadat a s ní spojené vlastnosti si přečtěte v našem dnešním únorovém příspěvku.