Upravit stránku

Veselé Vánoce přeje Gradus

Dovolujeme si Vás upozornit, že naše kanceláře jsou zavřené od 23.12.2021 do 1.1.2022. Těšíme se na Vás zase od 2.1.2022!!! A přejeme Vám všem krásné prožití vánočních svátků a vše dobré do nového roku 2022!

GZ Loděnice - pokládka 3.díl

3. díl je i zároveň poslední díl naší minisérie o pokládce vinylové podlahy v objektu GZ Loděnice. Uvnitř dnešního příspěvku si tedy můžete do sytosti prohlédnout finální podobu rekonstrukce! Jak možná někteří z Vás již uhodli - nové prostory budou využity jako šatny zaměstnanců.

GZ Loděnice - pokládka 1.díl

Milí čtenáři, dnes Vám představujeme 1. díl minisérie z pokládky podlahových krytin v GZ Loděnici. Společně s námi se podíváte do naší "kuchyně" a budete mít tak možnost sledovat, jak vznikají krásné prostory přímo ze zákulisí! V 1. díle se tedy podívejte, jak taková podlaha vypadá, když dorazíme na místo. 
Ochutnávka

Ochutnávky v Gradusu - soutěž

Ač se zdá, že Vánoce jsou ještě v nedohlednu, my se na Vás, obchodní přátelé, už pečlivě připravujeme a osobně testujeme, co bychom Vám chtěli letos nadělit pod stromeček :-) V naší zasedačce jsme tak pilně ochutnávali x druhů čokolád a vín. A na co se můžete letos těšit? Podívejte se v dnešním příspěvku!

Pokládka koberců pro kanceláře Chrášťanech

Jsme rádi, že Vám můžeme představit další povedenou pokládku koberců značky Forbo. Dnes se podíváme do Chrášťan do kancelářských prostor zázemí nového skladu společnosti Alza. V galerii uvnitř příspěvku můžete porovnat, jak prostor vypadal před naším nástupem a následně, jak se nám práce podařila.

Ochrana proti pádu a stínění

Jak již napovídá nadpis, dnes bude řeč o dalším doplňku k pásovému světlíku a to jak s funkcí ochrannou tak stínící! Jedná se o mříž-síť, která ochrání jednak osoby pohybující se na střeše proti propadnutí a jednak samotný světlík před přírodními živly, jako jsou třeba kroupy. A zároveň poskytne prostoru pod světlíkem stín, tolik potřebný zejména v letních parních dnech. 
Přerušený tepelný most

Co je to přerušený tepelný most?

Co naplat! Léto a sezóna dovolených je, zdá se, za námi a zatímco nám bledne opálení, vrháme se po hlavě do úkolů, které jsme během léta nestihli. Září vnímáme samozřejmě také jako začátek školního roku a proto i náš první poprázdninový příspěvek bude lehce poučný! Co to vlastně znamená, dočteme-li se, že daný světlík má profil "s přerušeným tepelným mostem"? To se dozvíte v dnešním příspěvku.
Předání daru pro Prosaz

Pomoc Prosazu 2021

S organizací PROSAZ, která se zaměřuje především na pomoc zdravotně hendikepovaným, jsme opět navázali spolupráci a domluvili se na dalším daru v podobě kvalitní podlahové krytiny značky Forbo. Předání proběhlo přímo v areálu rekreačního střediska Líchovy, kde bude také podlaha využita.
Transport světlíku

Jak převážíme světlíky

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se vlastně světlíky převážejí na místo určení? Dnes máme 1.7., tedy první prázdninový den, a tak jsme se rozhodli náš příspěvek vést v trochu odlehčeném duchu :-) Jistě, na větší stavby nám světlíky doveze kamion, ale pokud zboží není takové množství, aby nám ho odvezli profíci, musíme si poradit sami, což občas vzbuzuje údiv kolemjdoucích!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti