Upravit stránku

Zdařilá rekonstrukce sedlového světlíku na obloukový

Právě jsme úspěšně dokončili rekonstrukci sedlového světlíku, ze které ho je teď nový obloukový. Stávající stav sedlového světlíku s výplní z drátoskla již nebyl vyhovující. Obloukový světlík je s přerušeným tepelným mostem v pevném provedení, bez větracích křídel. Rekonstrukce sedlových světlíků provádíme včetně odvozu a ekologické likvidace suti.

V případě, že se rozhodnete pro výměnu dosluhujícího světlíku za nový, tak neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce.

Gradus s.r.o. podporuje sportovce

Srdečně všechny zdravíme do roku 2020! A abychom se v mrazivých lednových dnech trochu zahřáli, zavzpomínáme na horký červenec 2019, kdy se jeden z našich odvážných zaměstnanců zúčastnil a úspěšně dokončil prestižní triatlonový závod IRONMAN ve švýcarském Curychu!! Nahlas tleskáme (a tiše závidíme) a jsme rádi, že jsme mohli našeho mladého sportovce podpořit, jen tak dál!

Realizace pokládky koberce Tessera Basis v Nehvizdech

Dokončili jsme pokládku administrativního objektu  DC4 v Nehvizdech, použity byly koberce Tessera Basis , které nabízejí dobrý poměr ceny a užitných vlastností, jedná se o smyčkový koberec s vláknem Aquafil Polyamide, koberce jsou vhodné pro dlouhou výdrž a pěkný vzhled i při zatížení nábytkem s kolečky. Koberec typu Tessera Basis je tedy ideální podlahovou krytinou do každé kanceláře, krásná podlaha Vám vydrží dlouhá léta! Navíc nabízíme opravdu rozmanitou paletu variant s klasickými moderními odstíny, vybere si tedy opravdu každý.

Revitalizace střešních světlíků

V rámci naší činnosti působíme také na úrovni revitalizací a rekonstrukcí střešních plášťů. Součástí revitalizací je často i výměna střešních světlíků nebo RWA klapek. Pro našeho zákazníka jsme schopni zajistit kompletní výměnu světlíků či RWA klapek.

 

Gradus s.r.o. podporuje kulturu

I u nás ve firmě máme rádi kulturní dění. A pokud se naskytne příležitost podpořit kvalitní akci, bez váhání se jí chopíme! Severočeská filharmonie Teplice již léta pořádá koncerty také v domovech pro seniory, což obyvatelé domovů velmi vítají. Mnozí z nich již ze zdravotních důvodů nejsou schopni na běžný koncert dojít, hudebníci tedy přijedou přímo k nim a senioři si mohou vychutnat krásnou hudbu z pohodlí domova. Dne 12.11.2019 navštívilo Smyčcové kvarteto Severočeské filharmonie Teplice Domov pro seniory Kobylisy a mělo nesmírný úspěch. Jsme rádi, že jsme tuto akci mohli finančně podpořit.

RWA klapky v obloukových pásových světlících

Jednou z možností, jak řešit odvod tepla a kouře z budovy, je instalace RWA klapek přímo do obloukových pásových světlíků. Pásové světlíky slouží pro osvětlení průmyslových i občanských staveb. Odvod tepla a kouře v těchto světlících se využije např. v obchodních domech, kde světlíky tvoří osvětlení pasáží a atrií.

Střešní světlíky s povrchovou úpravou HEAT STOP

V současné době provádíme montáž bodových kopulových světlíků na novostavbě objektu v severovýchodních Čechách. Zajímavostí u těchto světlíků je, že mají speciální horní vrstvu, nazývanou Heat Stop. Při použití tohoto materiálu získávají světlíky výbornou termoodrazivou vlastnost, která zabraňuje přehřívání interiéru při vysokých letních teplotách. Pomáhá tak větší teplotní „pohodě“ v objektu. Nicméně i nadále pouští do objektu dostatek světla, aby plnil i funkci prosvětlení. Na první pohled se provedení Heat Stop pozná tak, že kopule je lehce nafialovělá.

 

Rozšíření administrativních prostor firmy YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS

V Mladé Boleslavi jsme pro společnost YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.

úspěšně dokončili pokládku podlahových krytin v rámci rozšíření administrativních prostorů.

V návaznosti na předchozí etapu pokládky podlahových krytin byly použity kobercové čtverce Forbo Tessera Layout v podobném dekoru, jako má stávající koberec. Nicméně vzhledem k vlastnostem koberce Tessera Layout, což je především vyšší odolnost, se mnohem více hodí do provozem zatížených kanceláří. Tím jsme splnili vysoké nároky zákazníka - tedy propojení kvalitního materiálu a vkusného designu. Pro datové centrum jsme zároveň položili částečně vodivou podlahu z vynilových dílců.