Upravit stránku

Obloukové světlíky ve Švédsku II

Jak jsme dříve avizovali, realizujeme projekt ve Švédsku, kde se v minulém týdnu rozběhla montáž pásových obloukových světlíků.

Realizace probíhá dle harmonogramu a můžeme se tedy s Vámi podělit o nové fotografie.

Střešní bodové ploché světlíky

Dokončili jsme realizaci bodových plochých světlíků s izolačním sklem. Ploché světlíky lze vyrobit v široké škále rozměrů, čtvercového i obdélníkového tvaru až do rozměru 200x200cm. Světlíky se montují ve sklonu pro snadný odtok vody a pro podpoření samočistícího efektu.

Atypická klapka pro odvod tepla a kouře

Zákazníkovi vždy dokážeme vymyslet spolehlivé řešení.
Dokončili jsme systém přirozeného odvodu tepla a kouře z občanských prostor na objektu v jižních Čechách. Součástí systému byla i atypická RWA čtyřklapka, vyrobená speciálně pro tento objekt. Klapka je celkových rozměrů 2,5 x 3,6 m a dosahuje aerodynamické plochy 5,84 m2. Klapka má i výborné tepelně izolační vlastnosti, zasklení tvoří komůrkový polykarbonát tl. 32 cm.

Instalace obloukových světlíků ve Švédsku

V současné době připravujeme realizaci dodávky a montáže střešních obloukových světlíků na projektu ve Švédsku. Jedná se o světlíky s přerušeným tepelným mostem o rozměru 2x10 m v počtu 68 kusů.

Přikládáme fotografie současného stavu, kde jsou vidět namontované manžety střešních světlíků.

Začátkem září proběhne montáž hliníkových konstrukcí včetně polykarbonátových desek. 

Příspěvky na omalovánky ČČK

Mimo jiné i díky příspěvkům společnosti GRADUS s.r.o. a ve spolupráci s nakladatelstvím IV-Nakladatelství s.r.o. vydává Český červený kříž dvakrát do roka edukativní omalovánky pro děti s tématikou první pomoci.

Instalace RWA klapek pro odvod kouře

Právě jsme dokončili realizaci odvodu tepla a kouře v prostorách multifunkčního sálu a foyer v Praze. Realizované RWA klapky byly ve speciálním provedení kopule a neprůhledné izolační desky. Tyto RWA klapky vynikají především nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi a zvukovou neprůzvučností.

Nové vzorníky kolekce Forbo Sarlon Modul'Up

Přichystali jsme si pro Vás novou kolekci Forbo Modul'Up. Jedná se o akustický vinyl určený pro volnou pokládku pro zátěžové prostory. Jde o dokonalé řešení v instalacích, kde je klíčem rozměrová stálost, kde se chcete vyhnout lepidlu, fixaci a oboustranné pásce.

Příspěvky humanitárním organizacím

Společnost GRADUS s.r.o. již léta hrdě přispívá mnohým dobročinným organizacím a spolkům. Od roku 2013 mezi ně patří také nezisková organizace Člověk v tísni, o.p.s., která se zasazuje o otevřenou, informovanou, angažovanou a zodpovědnou společnost.