Upravit stránku

Bluecoif - nová nabídka bodových světlíků

Díky naší exkluzivní smlouvě s německou firmou ESSERTEC GmbH, která je součástí skupiny ADEXSI, máme možnost Vám nabídnout sortiment ostatních spřátelených firem v rámci této skupiny. Pro dnešek Vám chceme ukázat francouzskou kvalitu a to bodový světlík Bluecoif od společnosti BLUETEK!

Proměna starého sedlového světlíku na obloukový

Dnes máme to štěstí Vám nabídnout spíše než textovou novinku takový obrázkový komiks aneb jak se to dělá :-) Výjimečně si kolegové při realizaci také vzpomněli a celý proces nafotili! V naší galerii si můžete prohlédnout, jak vypadala střecha s původními sedlovými světlíky, částečně průběh montáž nových obloukových světlíků a konečný pohled na zdařilé dílo. Pokud se chcete dozvědět více o obloukových světlících, klikněte zde a nebo nám zavolejte!

Obloukové světlíky na již připravených manžetách

Náš nový příspěvek nejlépe vystihuje známá filmová píseň "Ten dělá to a ten zas tohle". Dnes si dovolujeme Vám představit perfektní spolupráci mezi námi a zákazníkem, kdy sám zákazník dokázal svépomocí připravit manžetu (podsadu) a my jen odborně nasadili obloukový světlík!
bodový světlík otvíravý Bluesteel

Střešní bodové světlíky BLUESTEEL

Pokud uvažujete o instalaci nových bodových světlíků do Vašich průmyslových staveb, rozhodně Vám doporučujeme naší novinku - bodový střešní světlík BLUESTEEL!Nabízíme ho v mnoha variantách - až už jako otvíravý nebo pevný, ve volbě rozměru se nemusíte omezovat, jsme schopni Vám nabídnout třeba i rozměr 200 x 300 cm a to už je něco!

Střešní žaluziové klapky

Střešní žaluziové klapky, jsou alternativním řešením odvodu tepla a kouře z posuzovaného objektu. Výhodou takového řešení je variability zasklení od neprůhledného hliníkového zasklení, přes polykarbonátové zasklení po zasklení izolačním dvojsklem.

Únava, stres? Odpovědí může být nedostatek denního světla

Odhadnete, kolik času trávíte každý den uvnitř budov? Schválně se na moment zamyslete a počítejte. Kdybychom vám otázku položili například v červenci či srpnu, nebylo by výsledné číslo možná tolik alarmující. V průběhu podzimu a zimy ale trávíme v uzavřených prostorách až 90 % svého času. Přirozené denní světlo je přitom pro náš organismus tak důležité. Pojďme se podívat na to, jak ho snadno přivést i do tmavých místností a vyhnout se nadměrnému využívání světla umělého.

Přirozený přívod vzduchu do CHÚC typu A

Součástí přirozeného odvětrání chráněné únikové cesty (dále jen CHÚC) typu A je i přirozený přívod čerstvého vzduchu v nejnižším místě podlaží o ploše alespoň 2m2. Pro tento přívod bývají nejčastěji použity vchodové či únikové dveře.

V rámci našich dodávek přirozeného odvětrání CHÚC jsme schopni zajistit dodávku a montáž otevření přívodního otvoru, ať se již jedná o okno či dveře. Samozřejmostí je návaznost obou zařízení, tak aby fungovala jako jedno požárně bezpečnostní zařízení pro odvětrání CHÚC typu A