Upravit stránku

Podsady pro pásové světlíky

Dnes máme pro Vás aktualitu týkající se montáže, kterou jsme nedávno dokončili. Zatím se jedná o podsady pro pásové světlíky, které jsme kotvili do železobetonové konstrukce nově tvořeného objektu.
Střešní světlík a sníh

Střešní světlíky a sníh

Sněhu jsme si letos užili až nezvykle hodně, a tak vás, naše zákazníky, chceme upozornit na to, že je určitě dobré, při pravidelných údržbách střešní konstrukce v zimních měsících myslet i na to, aby při větším množství napadaného sněhu došlo k jeho odklizení, jak přímo ze samotného světlíku, tak i v jeho nejbližším okolí.

Realizace žaluziové klapky výšky 3m

Pro kompletní zařízení odvodu tepla a kouře ve Vašem objektu je žaluziová klapka pomyslnou třešničkou na dortu. Výborně plní svojí funkci a zároveň může skvěle doplnit celkový vzhled stavby. Jak taková žaluziová klapka může vypadat a s ní spojené vlastnosti si přečtěte v našem dnešním únorovém příspěvku.

Nový kopulový světlík

Rekonstrukce světlíku v rodinném domě

Čas letí, jako zběsilý a vybavení bytů a domů stárne. Ať už chceme či nechceme, časem musí docházet k jistým výměnám a rekonstrukcím a tak tomu je i u dnešní aktuality. Podívejte se s námi, jak jsme si poradili s výměnou střešního světlíku v rodinném domě.

 

Realizace žaluziových střešních klapek

Nový rok 2021 je před námi a my se naposledy ohlédneme po tom starém, trochu netradičním, roce 2020. Co nás čeká, nevíme, doufáme ale (jako asi všichni), že nás čeká veselejší a po všech stránkách optimističtější rok než ten předchozí. Tak tedy ještě jednou se ohlédněme za rokem 2020, na realizaci žaluziových střešních klapek, dokončenou na podzim.

Obloukové pásové světlíky v provedení IR CONTROL

Pro dnešní listopadový příspěvek Vám představujeme ne moc známý druh provedení zasklení - tzv. IR CONTROL, jehož předností jsou především vynikající tepelně-technické vlastnosti, což jistě ocení každý z nás. V našem příspěvku se můžete podívat na reálné fotky z naší nedávno dokončené akce.
Žaluziová klapka pro odvod kouře

Žaluziová klapka pro odvod kouře

Žaluzie zná většina obyvatel pouze z dovolené v jižních zemích jako příjemnou ochranu proti ostrému rannímu slunci. My bychom Vám rádi předvedli i jiné druhy žaluziových klapek, které slouží paradoxně jako prosvětlení prostoru a zejména jako ochrana proti kouři. 

Světlík s požární odolností

V rámci požárně bezpečnostního řešení může být projektantem navrhovaný světlík, který bude zabraňovat šíření požáru. V dnešním příspěvku bychom Vám rádi přiblížili vlastnosti požárních světlíků, které ideálně doplňují celkové protipožární řešení Vaší stavby.