Upravit stránku
Transport světlíku

Jak převážíme světlíky

Přemýšleli jste někdy o tom, jak se vlastně světlíky převážejí na místo určení? Dnes máme 1.7., tedy první prázdninový den, a tak jsme se rozhodli náš příspěvek vést v trochu odlehčeném duchu :-) Jistě, na větší stavby nám světlíky doveze kamion, ale pokud zboží není takové množství, aby nám ho odvezli profíci, musíme si poradit sami, což občas vzbuzuje údiv kolemjdoucích!

Systém stínění "The Dome Screen"

Z minulého týdne již máme představu, jak se takový pásový světlík postupně montuje a jak se ve výsledku krásně vyjímá na střeše a dělá svému majiteli pouze radost. Jenže, co když to nestačí? Co když je toho slunce ve výsledku až moc a my potřebujeme světlík trochu zastínit? S tím nám pomůže systém stínění "The Dome Screen"!
pásový světlík

Montáž pásového světlíku od A po Z

Dnes Vám chceme především pomocí fotografií přiblížit, jak vypadá taková postupná montáž pořádného pásového světlíku. Při rozměru 6 x 18 m to opravdu není žádný drobeček! Jak se to naší šikovné montážní partě povedlo, uvidíte uvnitř příspěvku!

Rámeček pro ploché světlíky

Konečně se vrací život zase k normálu a tak můžeme směle vzít obchody útokem a pořídit si něco nového na sebe! A proč tuto radost nedopřát i střešnímu světlíku? Dovolte nám představit nový rámeček pro ploché skleněné světlíky řady Essersky, jehož výhody si přečtete v dnešním příspěvku.
Stínění pro bodový světlík

Nové stínění pro bodové světlíky

Konečně se nám oteplilo a dokonce jsme měli možnost se vystavit slunečním paprskům! Což je po letošní dlouhé zimě vítaná změna. A se slunečním počasí je tematicky propojený výrobek, který bychom Vám chtěli představit - vnější stínění pro bodové světlíky.
pochozí světlíky v Praze

Pochozí světlíky - zdařilá realizace

Po kratší odmlce se hlásíme s novou aktualitou! A jak jinak než s opravdu zdařilou realizací pochozích světlíků, tentokrát v Praze. Prohlédněte si bohatou galerii uvnitř příspěvku a načerpejte inspiraci pro váš projekt!

Podsady pro pásové světlíky

Dnes máme pro Vás aktualitu týkající se montáže, kterou jsme nedávno dokončili. Zatím se jedná o podsady pro pásové světlíky, které jsme kotvili do železobetonové konstrukce nově tvořeného objektu.
Střešní světlík a sníh

Střešní světlíky a sníh

Sněhu jsme si letos užili až nezvykle hodně, a tak vás, naše zákazníky, chceme upozornit na to, že je určitě dobré, při pravidelných údržbách střešní konstrukce v zimních měsících myslet i na to, aby při větším množství napadaného sněhu došlo k jeho odklizení, jak přímo ze samotného světlíku, tak i v jeho nejbližším okolí.

Realizace žaluziové klapky výšky 3m

Pro kompletní zařízení odvodu tepla a kouře ve Vašem objektu je žaluziová klapka pomyslnou třešničkou na dortu. Výborně plní svojí funkci a zároveň může skvěle doplnit celkový vzhled stavby. Jak taková žaluziová klapka může vypadat a s ní spojené vlastnosti si přečtěte v našem dnešním únorovém příspěvku.