Upravit stránku

Zátěžové koberce a vinylové podlahy Forbo

Právě dokončujeme pokládku podlah v administrativním zázemí nového objektu Kampi Office Hodonín, použité zátěžové koberce Forbo Markant a vinylové podlahy Forbo Surestep. Koberce jsou použity pro kancelářské prostory s vysokou denní zátěží a vinylové podlahy také pro jídelnu, která bývá namáhána, jak chůzí a pohybem nábytku, tak vlhkostí, zbytky jídel nebo nápojů a je to tedy skutečná prověrka kvality materiálu. Prohlédněte si naší nabídku koberců Forbo Markant i vinylové podlahy Forbo Surestep - jistě si najdete tu svojí barvu!

Forbo Surestep R10 Liberec

S nadšením Vám představujeme další úspěšnou realizaci pokládky podlahových krytin v nové továrně v Liberci! Jelikož se jedná o továrnu pro výrobu potřebných materiálů ve zdravotnictví, upřednostnili jsme tuto zakázku před ostatními a jak to dopadlo si prohlédněte v galerii v detailu našeho příspěvku!

Vinylová podlaha v domácím prostředí

Současná situace nás nutí trávit více času doma, proto jsme se rozhodli Vám ukázat, jak to sluší vinylové podlaze Forbo v domácím prostředí. V kombinaci se sokly z masivního dubu jsme realizovali opravdu vydařenou rekonstrukci původní terasy na tělocvičnu a volnočasové zázemí. Vše se nachází v odpočinkové části rodinného domu a jsme si jistí, že zákazník nyní prostor plně využívá a naše podlaha tento zátěžový test zvládla na jedničku!

 

 

Pokládka koberce v Jirnech

V Logistickém areálu P3 – Jirny jsme dokončili pokládku zátěžových koberců ve čtvercích 50 x 50 cm, použitý koberec Forbo Tessera Outline je z komfortní a zároveň zátěžové řady smyčkových koberců výrobce. Použité vlákno polyamide 6 probarvené a i další parametry, jako jsou stálobarevnost nebo rozměrová stabilita, přispějí k dlouhodobému použití v namáhaných prostorech kanceláří a současně uchovají estetické vlastnosti koberce.

Realizace pokládky koberce Tessera Basis v Nehvizdech

Dokončili jsme pokládku administrativního objektu  DC4 v Nehvizdech, použity byly koberce Tessera Basis , které nabízejí dobrý poměr ceny a užitných vlastností, jedná se o smyčkový koberec s vláknem Aquafil Polyamide, koberce jsou vhodné pro dlouhou výdrž a pěkný vzhled i při zatížení nábytkem s kolečky. Koberec typu Tessera Basis je tedy ideální podlahovou krytinou do každé kanceláře, krásná podlaha Vám vydrží dlouhá léta! Navíc nabízíme opravdu rozmanitou paletu variant s klasickými moderními odstíny, vybere si tedy opravdu každý.

Rozšíření administrativních prostor firmy YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS

V Mladé Boleslavi jsme pro společnost YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o.

úspěšně dokončili pokládku podlahových krytin v rámci rozšíření administrativních prostorů.

V návaznosti na předchozí etapu pokládky podlahových krytin byly použity kobercové čtverce Forbo Tessera Layout v podobném dekoru, jako má stávající koberec. Nicméně vzhledem k vlastnostem koberce Tessera Layout, což je především vyšší odolnost, se mnohem více hodí do provozem zatížených kanceláří. Tím jsme splnili vysoké nároky zákazníka - tedy propojení kvalitního materiálu a vkusného designu. Pro datové centrum jsme zároveň položili částečně vodivou podlahu z vynilových dílců.

Různé druhy vinylových podlah - které se kam hodí?

Vinylovou podlahu doporučujeme využít v případě pokládky ve všech větších prostorech, jejichž podlahy jsou denně vystavovány vysoké zátěži. Tento typ podlahové krytiny, který už dnes umí svým vzhledem imitovat dřevo, kámen či dlažbu, je oblíbený především díky své odolnosti a dlouhé životnosti. Vedle rozličných dekorů máte ale možnost výběru i co se týká jednotlivých druhů tohoto materiálů a způsobu jejich pokládky. Jaké typy vinylových podlah existují? A kam se které hodí?