Podlahové krytiny > Zátěžové vinylové podlahoviny

Zátěžové vinylové podlahoviny

Budujeme pro Vás vzorkovnu v naší nové budově v sídle společnosti v Horních Počernicích. V současné době, v případě Vašeho zájmu o shlédnutí vzorků podlahových krytin, kontaktujte naše obchodní manažery, kteří si s Vámi domluví schůzku.

sarlonForbo Sarlon

Kolekce SARLON® je pro svoje vynikající hodnoty kročejového útlumu řazena do kategorie akustických podlahovin. Základem materiálu je akustická pěnová vrstva, která hraje důležitou roli právě z hlediska kročejové neprůzvučnosti a je důležitá také pro uživatelský komfort.

Forbo Sarlon Absolu BIO

SARLON® Absolu je prvním kompaktním akustickým vinylem s přírodními změkčovadli. Na rozdíl od "tadičních" kolekcí PVC jsou v tomto případě změkčovadla na petrochemické bázi nahrazeny změkčovadli na rostlinném základu - bioplastifikátory.

stepForbo Surestep/Safestep

SAFETY VINYL patří z produkce společnosti Forbo do kategorie mezinárodně označované jako produkty se zvýšenou protikluzností. Díky obsahu odolných a pevných částic v nášlapné vrstvě je možno zaručit vysokou míru protikluznosti materiálu i při velmi vysokém stupni zatížení.

alluraForbo Allura

ALLURA - špičkové luxusní vinylové dlaždice, desky, pásy lemy a rohy. K vytvoření této kolekce se designéři nechali inspirovat krásami přírodních materiálů a navrhli kolekci, která maximálně vyjadřuje vizuální vliv prostoru, je odolná, pružná s dobrými tepelnými vlastnostmi. 

CololvinylColovinyl

Colovinyl - Je homogenní vinylová dláždice 30 x 30 cm. Colovinyl je nabízen ve dvou řadách - Classic a Trendy. Díky použitým materiálům (80% minerální látky) je odolný proti cigaretovému žáru a může být použit v prostorách s intenzivním používáním jako jsou restaurace, divadla a obchody.

ColorexColorex

Colorex - Je lisovaná podlahová krytina, která se svojí hustotou a homogenní strukturou poskytuje mimořádnou odolnost v podmínkách vysoké zátěže. Jeho hladký a bezpórý povrch dovoluje snadnou a efektivní údržbu i čištění. Mimo jiného je obtížně vznítitelný a vykazuje výtečnou protiskluznost.