Podlahové krytiny > Podlahy PVC panelové domy

Podlahy PVC panelové domy

Budujeme pro Vás vzorkovnu v naší nové budově v sídle společnosti v Horních Počernicích. V současné době, v případě Vašeho zájmu o shlédnutí vzorků podlahových krytin, kontaktujte naše obchodní manažery, kteří si s Vámi domluví schůzku.

Doporučený materiál

Na základě našich dlouholetých zkušeností s povlakovými podlahovými krytinami z PVC jsme vybrali 2 typy materiálů vhodných pro instalaci při výměnách podlahových krytin v panelových domech. Materiál - FORBO Sarlon Canyon 2,6mm a FORBO Surestep R10 2,0mm. Každý z uvedených materiálů má vynikající parametry odolnosti a stálobarevnosti, mnoho dekorů v každé výrobní řadě pokryje rozdílné estetické požadavky zákazníků. Materiál FORBO Sarlon Canyon je moderní heterogenní PVC s širokou škálou barevnosti a vynikajícími parametry pro zátěž a provoz v bytových domech. Navíc má podložku z akustické pěny, která zajišťuje útlum 15dB a je vhodný tam, kde najemníky ruší hlasitá chůze a provoz na chodbách. Materiál FORBO Surestep R10 má zvýšenou protiskluznou a jiné barevné provedení. Oba uvedené materiály jsme dlouhodobě testovali v náročných a vysoce zatěžovaných prostorech a jsme přesvědčeni, že při jejich použití bude výměna splňovat přísná kriteria vzhledu, moderních vlastností daných heterogenní konstrukcí a současně vysoké odolnosti i kvality všech uvedených výrobků.

Vzorníky:

Postup prací

Strhání původní podlahové krytiny včetně schodišťových stupňů, začištění, přebroušení ,lokální vysprávky porušeného podkladu a hrubý úklid. Po té následuje stěrkování podkladu. Ve většině případů neprovádíme absolutní nivelizaci z důvodu finanční náročnosti a také z důvodu zachování výšky podkladu nutné k bezproblémovému otvírání dveří výtahů. Stěrkování probíhá v dílčích úsecích – většinou po čtyřech patrech a v dopoledních hodinách, aby byl co nejvíce eliminován pohyb osob v prostoru. Po vytvrdnutí stěrkové hmoty probíhá přebroušení a příprava povrchu na pokládku nového PVC. Pochůznost je možná víceméně ihned po položení. Současně se montují nové schodové hrany a nové nášlapy z PVC. Po přilepení PVC krytiny následují již jen dokončovací práce jako např. svařování spojů, soklování , tmelení spár zábradlí a výtahových dveří. Před předáním díla zákazníkovi provádíme hrubý úklid a odvoz odpadu. Jednotlivé pracovní procesy a časové rozvrhy konzultujeme s objednatelem, informujeme nájemníky o plánovaných pracích a snažíme se o minimální narušení chodu domu.

Ceny

S ohledem na kvalitu materiálu a provedené práce, se ceny nemusí pohybovat v nedostupných kategoriích i u lepších standardů , než jakými jsou panelové domy vybaveny v současnosti. Průměrné ceny výměny PVC u panelových domů např.(7.pater) se pohybovaly v rozmezí 100.000,-Kč – 150.000,-Kč bez DPH. Přesnou cenu je ovšem možné stanovit až po konkrétním bezplatném zaměření, zhodnocení stávajícího podkladu, konzultaci detailů a výběru konkrétního typu povlakové podlahové krytiny.

V případě zájmu o zaměření a cenovou nabídku nebo zodpovězení dotazů ohledně daného tématu nás kontaktujte na uvedených tel. číslech a adresách v sekci kontakty.


P4057632

P4057605

P4057598

P6186645

P6186643

P4057637

P6186651

P6186650

P6186647

P6186672

P6186665

P6186663

P6186689

P6186686

P6186676