Podlahové krytiny

Podlahové krytiny

Budujeme pro Vás vzorkovnu v naší nové budově v sídle společnosti v Horních Počernicích. V současné době b případě Vašeho zájmu o shlédnutí vzorků podlahových krytin kontaktujte naše obchodní manažery, kteří si s Vámi domluví schůzku

Firma Gradus s.r.o. dodává a pokládá podlahové PVC krytiny, koberce, plovoucí a dřevěné podlahy společností FORBO SARLINO, FORBO PROJECT VINYL AB, FORBO FLOORING B.V., Balta, Belakos, Lano, Armstrong, Tarkett atd., pro použití ve středně a vysoce namáhaných objektech, kterými je možno vybavit školy, nemocnice, velkokapacitní kuchyně, jídelny, ústavy sociální péče, administrativní budovy a další objekty.

sekce-zatezove-pvc-podlahyZátěžové vinylové podlahoviny

Nabízíme Vám široký sortiment špičkových PVC podlahovin výrobce FORBO. Zátěžové PVC podlahy - více informací

sekce-koberceKoberce

Nabízíme vysoce kvalitní koberce a kobercové čtverce pro vysokou zátěž s originálními vzory a pestrým barevným provedením. Koberce - více informací

Podlahy PVC panelové domy s povlakovými podlahovými krytinami z PVC

Na základě našich dlouholetých zkušeností s povlakovými podlahovými krytinami z PVC jsem vybrali 3 typy materiálů vhodných pro instalaci při výměnách podlahových krytin v panelových domech.

sekce-podlahy-cenikPodlahy - Ceník

Kompletní ceník podlahových krytin nabízených naší společností. Ceník podlahových krytin

Dále dodáváme a i pokládáme široký sortiment smyčkových a velurových koberců, kobercových čtverců, laminátových a dřevěných podlah, přírodního linolea výrobců, BALTA, BELAKOS, LANO, ARMSTRONG, TARKETT a dalších, zaměřených svou kvalitou na objekty s vysokou zátěží a provozem.