Světlíky > Bodové světlíky

Bodové světlíky

Kopulové světlíky jsou vhodné pro ploché střechy a střechy s mírným sklonem ( cca do 20° ) a ploché světlíky jsou vhodné pro sedlové střechy s mírným sklonem.

Essertop 4000

Nový bodový světlík essertop® 4000, který vyšel z tradice Klause Essera a byl dále vyvinut na základě tisícinásobně osvědčené série essertop® 2000, je opravdový multitalent: ať pro osvětlení, větrání nebo odvod kouře, pro novostavby, sanace nebo opravy - essertop® 4000 je vhodný pro všechny účely použití.

Essertop 4000 thermoplan

Essertop 4000 thermoplan je bodový světlík s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Vhodný pro osvětlení a denní větrání střech či hal s plochými střechami. Vedle výborné hodnoty tepelné izolace se bodový světlík současně vyznačuje i dobrou světelnou prostupností.

Dachlicht - plochý světlík ( Indu-Light )

možnost výroby na míru ( pro osvětlení + denní větrání), prostup tepla U=1,8W/m2K, výplň kopule: dutinkový PC-16 ( čirý, opál), materiál a výška manžet: manžety jsou pouze ocelové – nabízíme v jakýchkoli výškách ( zateplené, bez vnějšího opláštění )

 

manzetyManžety

Podle modelu bodového světlíku nabízí Eternit speciální manžety essertop®, které umožní perfektní montáž světlíku při různých požadavcích a střešních konstrukcích. Podle účelu použití je vhodné použít PVC, laminát, ocel nebo hliník. Všechny manžety zaručují rychlé a bezproblémové napojení střešní krytiny z PVC-, VAE-, PEC- stejně jako z bitumenu.

otviracOtvírací mechanismy

Vedle přirozeného osvětlení jsou větrání a přívod čerstvého vzduchu hlavní předností bodových světlíků Eternit. Pomocí různých otvíracích systémů můžete denní větrání utvářet zcela individuálně.

prislusenstviPříslušenství světlíků

Mříž proti propadnutí nabízí jasné plus bezpečnosti při práci na střeše a může v nebezpečí zachránit život. Dodatečné vybavení touto mříží je možné. A mnoho dalšího...